Zastosowanie wydruku 3D

Tak naprawdę drukowanie 3d miało głównie służyć do szybkiego przygotowywania prototypów, ale powstające w ten sposób modele można również wykorzystać w nieco innym zakresie. Podobno modele te można wykorzystać do testów funkcjonalności produktu albo też w zakresie kontroli poprawności projektu.

Czytaj dalej 03.11.2015. 13:27

Passe

Profesjonalnie wykonany passe partout może być efektem specjalnym w zakresie fotografii, które wykorzystywane są jako dekoracja ścian i tym samym wnętrz. Kolorowe ramki z kartonu są bardzo efektowne, ale jeszcze bardziej podkreślą piękno wykonanej fotografii, jeżeli będą w białym kolorze. Takie elementy jak passe partout to nie tylko dekoracja fotografii, ale też po prostu doskonałe obramowanie, które pozwoli stworzyć idealną dekorację wnętrza. Odpowiedniej grubości obramowanie to gwarancja doskonałego wyglądu. Taka rama nawet papierowa może być bardzo praktyczna, a już na pewno będzie elementem wnoszącym do pomieszczenia elegancki styl. Nowoczesne wykończenie fotografii zapewni efekt specjalny, jaki dziś preferują projektanci wnętrz.

Ratunek dla naszych oczu

Warto pamiętać, że operacja zaćmy jest praktycznie jedynym ratunkiem, jeśli dopadnie nas ta dolegliwość. Trudno jest normalnie funkcjonować w sytuacji, gdy widziany przez nas obraz jest zamglony. W przypadku zaćmy często występują charakterystyczne plamki, a więc miejsca, w których doświadczamy bardzo niskiej ostrości widzenia.